Jdi na obsah Jdi na menu
 

PLEXR

21. 11. 2017

Unikátní zařízení pro neablativní plastickou chirurgii.

PLEXR ionizuje plyny, které se vyskytují v GAP, což je oblast mezi koncem tohoto přístroje a ošetřovanou tkání, čímž dochází k tvorbě plazmy. Způsobuje sublimaci ošetřené tkáně, aniž by docházelo k poškození okolní tkáně. Při použití přístroje PLEXR se zvyšuje teplota pouze ve vnějších částech tkáně a dochází tak k odpaření tkáně, aniž by způsoboval propadliny nebo dyschromii ( změny barvy ).

Velmi oblíbené je použití na blefaroplastiku očních víček, kde je pokles víček a esteticky oko působí unaveně. Tato metoda je rychlá. Přebytečná tkáň sublimuje. Odstraněním nadbytků se oko více otevře.

Dalším efektem je, že se v místě aplikace obnovuje a rekolagenizuje kůže. Kromě odstraněných větších vrásek mizí i menší vrásky. Tímto způsobem se upravují kontury nejen očí, ale i čelo, nebo kolem rtů, uší, hluboké vrásky. Bez nutnosti narkózy a bez zbytečné zátěže a rizik pro pacienta. Nevyvolává žádné alergie a po aplikaci se hojí bez jizev. Lze odstraňovat kožní útvary i v bezprostředním okolí oční bulvy.

Ošetření je maximálně bezpečné a bez rizika. Přístroj a podstata technologie vylučuje možnost poškození oční bulvy při aplikaci ani druhotně např. teplotou. Nejsou řezné rány, a proto nevytváří jizvy, není tepelné působení na okolní tkáně jako u laseru.

Lifting víček
Odstranění vrásek okolo očí
Seborrheické cysty
Xantelasmata ( žluté plošné útvary u oka )
Asymetrie víček
Výrazové linie
Ošetření akné
Odstranění fibromasy, pih, bradavic, keloidů
Odstranění tetování jakékoli barvy
Korekce jizev po akné apod.

 

Kontraindikace

Těhotenství, kojení, akutní a těžká onemocnění, solárium max 14dní před výkonem.

Hojení

Stroupky se hojí na sucho a odpadají do 4 – 7 dnů. Suché chlazení je doporučováno 2-3hod po ošetření. Tři až pět dní může být i jemný otok a je doporučená domácí péče v klidu, bez vyšší fyzické aktivity, sauny, bazénu, slunění.  Nepoužívejte na ošetřované místo líčidla, vodu, žádné krémy, chraňte před prachem a všemi nečistotami. Stroupky neodstraňovat, samy opadají.